Miloslav Holý (1987-1974)
litografie, 1957, 14,3 x 19,5 cm, sign. PD MHolý 57, č. 96/200
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 16:32
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)