Tři chaloupky s větrníkem
litografie, 14,3 x 21,1 cm, sign. PD J. Mahelka
ID: 250798
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 16:26
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)