Práce na poli
litografie, 13,8 x 21 cm, sign. PD J. Mahelka
ID: 250797
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 16:24
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)