Rybář
litografie, 12,7 x 21,3 cm, sign. PD J. Mahelka
ID: 250795
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 16:22
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)