Podhorská krajina
litografie, 8,5 x 18,5 cm, sign. PD JŠebek
žák F. Hlavici, F. Doubravy a V. Makovského na VUT v Brně, člen Výtvarného studia čs. armády v Praze a SVU Aleš
ID: 250769
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 16:18
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)