akvarel, tužka, papír, 31,8 x 21,7 cm, sign. PD , rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:21
Current price: 250 CZK (11 €)