akvarel, tužka, papír, 31,8 x 21,7 cm, sign. PD , rám
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:21
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)