Sedící dáma
litografie, 17,8 x 11 cm, sign. PD Skalník, rám, mírně zažloutlý papír, v dolní části skvrna na papíře
Provenance: Antiquarian Dlážděná
studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague
ID: 250716
Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:46
Current price: 250 CZK (11 €)