Joska Skalník (1948)

Sedící dáma

litografie, 17,8 x 11 cm, sign. PD Skalník, rám, mírně zažloutlý papír, v dolní části skvrna na papíře

Provenance: Antiquarian Dlážděná

studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague

ID: 250716

Auction price: 250 CZK (11 €)

Planned termination: 19. 06. 2024 18:46

Current price: 250 CZK (11 €)