Joska Skalník (1948)

Sedící dáma

litografie, 17,8 x 11 cm, sign. PD Skalník, rám, mírně zažloutlý papír, v dolní části skvrna na papíře

žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce

ID: 250716

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2024 18:46

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)