František Elhenický (1890-1965)
olej, plátno, 34 x 43 cm, sign. LD F. Elhenický, klíno
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:03
Current price: 800 CZK (34 €)