Orání
litografie, 15,5 x 32 cm, sign. PD V. Sedláček, rám
ID: 250699
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2024 18:15
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)