Vojtěch Sedláček (1892-1973)

Orání

litografie, 15,5 x 32 cm, sign. PD V. Sedláček, rám

ID: 250699

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:15

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)