Pohled na Pražský hrad
litografie, 21,7 x 31 cm, sign. PD S. Žáková - Štrupová, 16/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
disciple of Prof. J. Obrovský and K. Minář at the Academy of Fine Arts in Prague
ID: 249427
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:38
Current price: 200 CZK (9 €)