Pohled na Pražský hrad
litografie, 21,7 x 31 cm, sign. PD S. Žáková - Štrupová, 16/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír
žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze
ID: 249427
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:38
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)