Vladislav Panuška (1902-1959)

Saturnův kruh 10. 7. 1950 3 hod.

olej, papír, 1950, 24,8 x 32,7 cm, sign. PD Vlad. Panuška, při okrajích pokrčený a natržený papír

studium na UMPRUM v Praze a u svého otce Jaroslava Panušky

ID: 249408

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:47

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)