Zlomyslná kuželka
akvarel, tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích mimo kresbu mírně zažloutlý a pokrčený papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 249368
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:22
Current price: 100 CZK (5 €)