Zlomyslná kuželka
akvarel, tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích mimo kresbu mírně zažloutlý a pokrčený papír
ID: 249368
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:22
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)