Zlomyslná kuželka

akvarel, tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích mimo kresbu mírně zažloutlý a pokrčený papír

ID: 249368

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:22

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)