litografie, 21,8 x 15,5 cm, sign. PD Kadrnožka, 69/90
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 247166
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:20
Current price: 200 CZK (9 €)