Dimitrij Kadrnožka (1923-2022)

litografie, 21,8 x 15,5 cm, sign. PD Kadrnožka, 69/90

ID: 247166

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:20

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)