Jitřní čas
litografie, 1991, 20 x 19 cm, sign. DU Z. Oberthorová 91, pasparta, 39/70, na zadní straně štítek s popisem
studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
ID: 246262
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:37
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)