Faltus
olej, dřevotříska, 44 x 58,5 cm, sign. PD Faltus, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:00
Current price: 1.800 CZK (75 €)