Secesní dekorativní návrhy
9x akvarel, tuš, papír, 28,5 x 40 cm, vše sign. Horbat
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 244104
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 17. 07. 2024 18:10
Current price: 1.000 CZK (42 €)