Horbat

Secesní dekorativní návrhy

9x akvarel, tuš, papír, 28,5 x 40 cm, vše sign. Horbat

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 244104

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

Planned termination: 17. 07. 2024 18:10

Current price: 1.000 CZK (42 €)