Secesní dekorativní návrhy
9x akvarel, tuš, papír, 28,5 x 40 cm, vše sign. Horbat
ID: 244104
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:10
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)