Vilém Topinka (1909-1977)

Balkánka

olej, karton, 42 x 31,5 cm, sign. LD Topinka, rám, ukázka portrétního umění prostějovského malíře duše hanácké krajiny, jak byl kritiky označován, pokračovatele malířského odkazu Richarda Kaňáka

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 241451

Auction price: 2.000 CZK (84 €)

Planned termination: 18. 07. 2024 18:29

Current price: 2.000 CZK (84 €)