Balkánka
olej, karton, 42 x 31,5 cm, sign. LD Topinka, rám, ukázka portrétního umění prostějovského malíře duše hanácké krajiny, jak byl kritiky označován, pokračovatele malířského odkazu Richarda Kaňáka
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 241451
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:29
Current price: 2.000 CZK (84 €)