V severní Africe
akvarel, papír, 22,5 x 29,5 cm, sign. PD Gnatta, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 239597
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:04
Current price: 1.000 CZK (42 €)