Gnatta
akvarel, papír, 22,5 x 29,5 cm, sign. PD Gnatta, rám
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:04
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)