2x Ex Libris Josef Stejskal
litografie, 11 x 8 cm, sign. DU J. Vodrážka
žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
ID: 238784
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 15:34
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)