Milena Dvořáková (1944-1992)
žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové; malířka, grafička; věnovala se grafice, zejména litografiím a ex libris; navrhovala obálky knih pro nakladatelství Československý spisovatel; z olejů např. Hommage a Antonio Vivaldi z roku 1979 (soukromá sbírka, Holandsko), Půlakt z roku 1980 (soukromá sbírka, Švýcarsko) a Marek, Matouš, Lukáš (1973)
Zátiší s čajovou konvičkou
lept, 1974, 25,1 x 21,7 cm, sign. na zadní straně Milena Dvořáková
žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
ID: 237379
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2024 18:24
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)