K. Doležal
akvarel, tuš, papír, 38,5 x 25,5 cm, sign. PD K. Doležal
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 18:05
Current price: 300 CZK (13 €)