Vojtěch Kolařík (1938)
akvarel, papír, 1967, 42 x 30,5 cm, sign. DU Kolařík 1967
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:08
Current price: 500 CZK (21 €)