Variace - jazz
akvarel, papír, 1967, 42 x 30,5 cm, sign. DU Kolařík 1967
žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
ID: 230498
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:08
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)