Písek
akvarel, pastel, běloba, papír, 2016, 29,5 x 41,7 cm, sign. LD Kolařík 2016
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 230497
Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:09
Current price: 700 CZK (30 €)