Přístaviště
litografie, 1979, 21,8 x 37,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1979, 69/150
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 226947
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:48
Current price: 200 CZK (9 €)