Jana Truksová (1947)

Přístaviště

litografie, 1979, 21,8 x 37,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1979, 69/150

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 226947

Auction price: 200 CZK (9 €)

Planned termination: 16. 07. 2024 18:48

Current price: 200 CZK (9 €)