Přístaviště
litografie, 1979, 21,8 x 37,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1979, 69/150
žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
ID: 226947
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:48
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)