Zdeněk Nemastil (1879-1942)
olej, lepenka, 25 x 35 cm, sign. PD Zd. Nemastil, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:12
Current price: 1.500 CZK (63 €)