Zdeněk Nemastil (1879-1942)

olej, lepenka, 25 x 35 cm, sign. PD Zd. Nemastil, rám

ID: 226418

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:12

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)