Studie k ilustraci
litografie, 31 x 40 cm, sign. LD Mašek V.
studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 226394
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 14:58
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)