Hudba
litografie, 1974, 26,5 x 19,5 cm, sign. PD Liesler 74
ID: 226372
Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 14:56
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)