Jan Bružeňák
litografie, 1975, 23,5 x 14,5 cm, sign. PD Bružeňák 75, č. 34/60
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 14:42
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)