Karel Brada
lept, 17,8 x 13,3 cm, sign. PD K. Brada, PD značeno v desce KB
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 14:40
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)