tuš, akvarel, papír, 1979, 28,1 x 21 cm, sign. PD
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 18:26
Current price: 100 CZK (5 €)