Cheb
litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 223795
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 14:30
Current price: 400 CZK (17 €)