litografie, 7,7 x 9,3 cm, sign. PD nečitelně, 14/50, zažloutlý papír
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2024 18:11
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)