Pohled do kraje
olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 222016
Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:54
Current price: 3.500 CZK (146 €)