olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:54
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)