akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám
Provenance: Antiquarian Ostrovní
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:10
Current price: 1.500 CZK (63 €)